admin dne 27.3.2013

Střední věk člověka je tématem 4. psychosociální konference Teologického semináře církve adventistů v Sázavě nazvané „Bylo mi 30 a do důchodu mám ještě daleko“, která se koná v neděli 7.4. od 9.30 do 16.30 hodin v modlitebně sboru církve adventistů v Praze 2 na Vinohradech, Londýnské ulici 30. Přednášet budou Josef Slowík ze Západočeské univerzity Plzeň, psychoterapeut Daniel Hrdinka, duchovní Josef Hrdinka, sociálně-pedagogická poradkyně Milena Mikulková a lékař Josef Čupka.

Seminář se v těchto konferencích věnuje zajímavým tématům běhu lidského života. Tentokrát se zaměří na zvláště aktuální a náročné střední období věku, na jeho specifické potřeby, kritické momenty, hlavní výzvy a příležitosti, a to z perspektivy křesťanů, kteří berou vážně Boží slovo v Bibli a přijímají jeho ideál lidského života.

Zájemci se mohou přihlásit a registrovat do 2.4. elektronickou přihláškou na stránkách Teologického semináře. Účastnický příspěvek na náklady spojené s konferencí je 50 korun. Částka bude vybírána na místě při prezenci. Pro všechny řádně přihlášené do 31.3. a pro ty, kdo zaplatí konferenční poplatek při prezenci, bude připraveno pohoštění a získají konferenční CD.

Plakát konference

Sdílet:
Share