admin dne 18.10.2012

V říjnu 2012 se do Brna vrací loňský řečník ze studentské bohoslužby, bývalý vicemistr Německa v kulturistice, motorkář a barový vyhazovač, Kornelius Novak, který nyní působí jako misionář. Každý den, od středy 24. 10. do pátku 26. 10. bude u kruhového objezdu u Psychiatrické léčebny v Černovicích zvát kolemjdoucí na večerní přednášky (Školní jídelna ZŠ Kneslova, Brno-Černovice) a také na kázání v sobotu 27.10. v rámci bohoslužby v modlitebně Církve adventistů s.d. na Olomoucké.

Kornelius Novak je v současné době zaměstnán jako misionář na celý úvazek, když se dříve po určitých zásadních změnách ve svém životě rozhodl pro absolvování biblické školy. Přednášky v jeho podání jsou zajímavější o skutečnost, že se nejedná o „profesionálního“ církevního teologa, ale o bývalého motorkáře, který teologickou školu vystudoval až v pozdější době a má s přednáškami tohoto druhu bohaté zkušenosti z mnoha zemí Evropy.

Videopozvánku na akci naleznete zde. Volně ke stažení jsou také Korneliovy knížky Křížem krážem na scéně a Principy vyslyšených modliteb. Záznam ze studentské bohoslužby s Korneliem z roku 2011 naleznete zde.

Sdílet:
Share