admin dne 23.10.2012

Konference pro muže, kteří touží být Bohem proměňování k Jeho obrazu.
MOTTO: Blahoslavený muž PŘINÁŠÍ SVÉ OVOCE (Žalm 1,3)
KDY: 23.-24.11.2012
KDE: Palkovické hůrky
CENA: 550
Přihlášení od 15.10.2012

Jsme rádi, že přemýšíš nad tím, zda přijmeš naše pozvání na konferenci, kde se setkáš pouze s muži. S muži, kteří jsou v mnohém stejní jako ty, s muži, kteří zápasí, muži, kteří prožili kromě krásných vítězství také smutné prohry…, muži, kteří touží být blíže Bohu, přijímat Jeho požehnání a být tak požehnáním i pro své okolí. Budeme moc rádi, když najdeš v sobě odvahu přijet na takovéto setkání.

Letos jsme jako hlavního hosta pozvali velmi výraznou a zajímavou osobnost. DAVE PATTY je misonář, který od roku 1993 působí v České republice. Je spoluzakladatelem Křesťanské akademie mladých (KAM), která se stala významnou mezidenominační vzdělávací institucí. V současné době se plně věnuje službě v organizaci Josiah Venture jako její prezident. Dave je uznávaným řečníkem. Velmi srozumitelným způsobem dokáže hovořit o náročných tématech. Neklouzá po povrchu, ale dokáže posluchače oslovit a motivovat k Ježíši Kristu. Dave je ženatý a má 3 děti.

Letos – v rámci sdílení svého životního příběhu – jsme pozvali ADOLFA ŠLOSÁRKA, aby se s námi sdílel o tom, co prožil během svých 90 let s Pánem Bohem. Jeho silné zkušenosti s Bohem jsou velkým povzbuzením pro všechny generace posluchačů.

Přijmi naše pozvání na tuto konferenci.

Za organizační tým

Alan Chlebek (775 789 013)

POZVÁNKA ke stažení ZDE.

Přihlásit se můžeš na těchto stránkách http://mss.casd.cz/kd/?otevrit=akce-zobrazit&id=11 od 15.10.2012 (Je třeba si vytvořit svůj profil, a pak si jen vybrat pokoj a přihlásit se. Následně obdržíš mejlem potvrzení o přihlášení a údaje k platbě. Prosíme o uhrazení platby do 20.11.2012)

Sdílet:
Share