tom dne 3.11.2018

Tuto sobotu začíná Modlitební týden. Rozpis setkávání bude k dispozici do týdne. Většinou se setkáme zde v klubovně. Začátky budou od 18 hodin. Součástí bude sbírka poslední sobotu. Více v pozvánce modlitebni-tyden-2018-casd-lesna

V pondělí 5. 11. bude pokračovat cvičení klubu zdraví. Ve čtvrtek 8. 11. bude přednáška klubu zdraví o bylinkách. Více v pozvánkách.

V neděli 11. 11. bude společná vycházka Lesné a Střední. Pojedeme do Moravského krasu na procházku nebo návštěvu Punkevní jeskyně. Předběžně je domluvena prohlídka na 12. hodinu. Do jeskyní se dostaneme pěšky ze Skalního mlýna, kam se dopravíme společně auty. Sraz na Skalním mlýně bude cca v 11 hodin.  Na dopravě z Brna se budeme domlouvat se zájemci individuálně. Jede nás z Brna větší skupina společně s přáteli ze sboru na Střední. Kdo by neměl zájem o jeskyni, tak může jít s námi na vycházku okolo Macochy.  

Setkání žen bude v neděli 18. 11. v 10 hodin (konec v 15 hodin) na Olomoucké. Hostem je spisovatelka Pinknerová. Na programu budou např. aromaterapie s Pavlou Svobodovou, příprava slavnostní tabule, diskuze.

V traktátu je možné koupit biblické kalendáře na rok 2019 od Advent-Orionu. Cena je 110 Kč. Přišli Jitřenky s názvem Vírou k Pánu se dívej. Ty jsou za 128 Kč.  A také nové Adventy za 30 Kč s tématy o pronásledování křesťanů nebo zprávy z Adventistického institutu a další. Přednášky Modlitební týdne jsou volně k rozebrání na stolečku.

1. 12. se uskuteční v Olomouci Seminář pro aktivisty v oblasti zdravotní služby. Je třeba se tam přihlásit. Více informací u Romana Mičánka nebo na odkazech zde*.docx *.pdf . Přihlašování zde: https://goo.gl/forms/ulbyoypEUx9DxGsY2

Pozvánky na blízké akce jsou v letáčcích níže. Nebo můžete sledovat náš facebook.

 

 

Sdílet:
Share