tom dne 6.10.2018

Bohoslužba 20. 10. 2018 bude zrušená bez náhrady!

Zveme vás na pravidelné akce Klubu Zdraví Brno Střední a to pondělní cvičení na Jánské 22 a čtvrteční přednášky na Střední. První bude 11. 10. 2018 a bude na téma  Fyzioterapie v praxi – Bc. Petra Zdeňková. Více se dozvíte s pozvánek zde. Sledujte také facebook KZ Brno Střední nebo Brno Olomoucká. Klub Zdraví Brno Olomoucká má svůj web http://zdravi.casd.cz

Příští sobotu při bohoslužbě bude sbírka na rozvoj dobrovolnické činnosti v České republice a krátké členské shromáždění, které se týká obsazení uvolněné funkce prvního diakona a dále volba zástupce našeho sboru na setkání unie a MS sdružení naší církve.

V sobotu 13. 10. bude vycházka KD a KZ.  Pojedeme do Arboreta Křtiny na komentovanou procházku po Arboretu. Potom dle nálady můžeme jít ještě do okolních lesů. K Arboretu jede autobus z Brna Židenic ve 14:09, výstup je na zastávce Křtiny, hájovna Na lukách . Je tam i možnost parkování auz. Sraz u Arboreta bude v 15 hodin.

Pozvání na víkend pro manželské páry i jednotlivce od manželu Ejemových. Termín: od 19. – 21. října 2018. Název: Náboženství jako zdroj úzkosti versus víra jako zdroj svobody a radosti. Více informací naleznete zde: https://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelsky-vikend/mv_2018_10/

Přednášky Modlitební týdne jsou volně k rozebrání na stolečku.

Šárka pozdravuje od Petra Novotného, který je v nemocnici s klíšťovou encefalitidou. Děkuje za modlitby vzkazuje, nechte se očkovat!

Pozvánky na blízké akce jsou v letáčcích níže. Nebo můžete sledovat náš facebook.  

Sdílet:
Share