tom dne 27.10.2018


Příští sobotu začíná Modlitební týden. Rozpis setkávání bude k dispozici do týdne. Většinou se setkáme zde v klubovně. Začátky budou od 18 hodin. Součástí bude sbírka poslední sobotu. Více v pozvánce modlitebni-tyden-2018-casd-lesna

V pondělí 29. 11. nebude cvičení klubu zdraví. Za 14 dní ve čtvrtek 8. 11. bude přednáška klubu zdraví o bylinkách. Více v pozvánkách.

V neděli 11. 11. bude společná vycházka Lesné a Střední. Pojedeme do Moravského krasu na procházku nebo návštěvu Punkevní jeskyně. Kdo by měl zájem o návštěvu jeskyně, tak se musí nahlásit do konce října u Tomáše Knoblocha, ať můžeme dopředu rezervovat vstupenky. Předběžně je domluvena prohlídka na 12. hodinu. Do jeskyní se dostaneme pěšky ze Skalního mlýna, kam se dopravíme společně auty. Na dopravě z Brna se budeme domlouvat se zájemci individuálně. Jede nás z Brna větší skupina společně s přáteli ze sboru na Střední. Kdo by neměl zájem o jeskyni, tak může jít s námi na vycházku okolo Macochy.  

Setkání žen bude 18. 11. v 10 hodin (konec v 15 hodin) na Olomoucké. Hostem je spisovatelka Pinknerová. Na programu budou např. aromaterapie s Pavlou Svobodovou, příprava slavnostní tabule, diskuze.

V traktátu je možné koupit biblické kalendáře na rok 2019 od Advent-Orionu. Cena je 110 Kč. Přišli Jitřenky s názvem Vírou k Pánu se dívej. Ty jsou za 128 Kč.  A také nové Adventy za 30 Kč s tématy o pronásledování křesťanů nebo zprávy z Adventistického institutu a další. Přednášky Modlitební týdne jsou volně k rozebrání na stolečku.

1. 12. se uskuteční v Olomouci Seminář pro aktivisty v oblasti zdravotní služby. Je třeba se tam přihlásit. Více informací u Romana Mičánka nebo na odkazech zde*.docx *.pdf . Přihlašování zde: https://goo.gl/forms/ulbyoypEUx9DxGsY2

Pozvánky na blízké akce jsou v letáčcích níže. Nebo můžete sledovat náš facebook.

Sdílet:
Share