tom dne 10.2.2018

Dnes odpoledne v 17 hodin bude ve sboru na Střední cestopis Jana Dymáčka o Skotsku.

V nadcházejícím týdnu začne Týden Manželství, který sebou přinese spoustu pozvánek na podporu manželství, tak sledujte stránky, oznámení nebo zpravodaj sboru. Tištěné materiály z církve jsou i na internetu církve http://www.casd.cz/10-mytu-o-manzelstvi. Příští sobotu budeme během bohoslužby promítat 7 minutové video se svatebními fotografiemi některých členů našeho sboru.

Příští týden v sobotu po bohoslužbě bude krátké členské shromáždění o finanční podpoře Noe2, kterou chceme postupně utlumit a také bychom se rádi pobavili o tom, co bychom jiného mohli finančně podpořit jako sbor společně.

V sobotu 24. 2 2018 nebudeme mít možnost se sejít na naší pravidelné bohoslužbě na Lesné. Náhradní místnost jsme nezajistili, tak budeme mít příležitost navštívit například nově zrekonstruovanou modlitebnu na Střední, kde již otevřeli.

V sobotu 10. 3. 2018 se také nebudeme moct sejít u nás na Lesné, ale jsme pozvaní si provést bohoslužbu v náhradních prostorech v budově Penzionu Zahrada na Lipové 166/26 v Brně  http://www.penzion-zahrada.cz, kde je správce Róbert Márföldy.

Pozvánky na akce v příštím týdnu jsou v letáčcích níže.

Celý záznam oznámení je na Disk Google.

Sdílet:
Share