tom dne 7.9.2017

Všechny Vás srdečně zdravím,
chtěla bych Vás pozvat na roční kurz LIGHT – Kurz zdraví a prevence s roční autorizovanou zkouškou z Masáže, který bude probíhat v 10 prodloužených víkendech (od čtvrtku 17 hodin do neděle 14 hodin), a to od 21.9.2017 – 17.6.2018 v Luhačovicích.

Jeho součástí jsou vodoléčby, masáže, bylinky, zábaly, detoxikace, racionální výživa a vaření, nemoci a léčby, duševní a duchovní zdraví, zdravotní cvičení a zdravý životní styl. Tento kurz má praxi na rekondičních pobytech.

A dále bych Vás chtěla pozvat na týdenní podzimní New Start v Luhačovicích, který proběhne od 24.9.2017 – 1.10.2017. Na tomto ozdravném pobytu je lékařské poradenství, zdravotní měření, léčebné procedury dle zdravotního stavu, detoxikační lázeň, horké zábaly, vířivka, perličková lázeň, horečková koupel. Dále masáž léčebná a sportovní, 3x denně rostlinná strava, ukázky zdravého vaření, ubytování v pokojích s vlastním sociálním zázemím. Rehabilitační cvičení, rozcvičky, No rdic walking. Semináře – komplexní zdraví, Přírodní léčby, Odvykání závislostem, Prevence nemocí, Osobní růst… Zpívání, procházky v přírodě. Procedury navíc zdarma: Trakční terapie páteře, rašelínové zábaly, inhalace, parní a infra sauna, minisolárium, solux, parafín, posilovna.

Roční kurz LIGHT jsem osobně absolvovala a velmi mě to obohatilo. Dozvěděla jsem se důležité informace, které se člověk nemá šanci jinde dozvědět, jak co se týká zdraví fyzického, tak i po duševní a duchovní stránce. Čas strávený na tomto kurzu byl investicí, díky které jsem mohla svoje nabyté vědomosti předávat dál, pomáhat své rodině, svým blízkým, kolegům v práci, přátelům, jak žít lépe, jak řešit různé nemoci či trable, jak se vyrovnávat se stresem…

Ozdravný pobyt jsem také absolvovala a viděla jsem změny a pozitivní důsledky, které lidé na tomto pobytu zažívají a po týdnu jsou vidět pozitivní změny v jejich životech. Je to velmi dobře investovaný čas, aby si člověk mohl oddychnout od všedních starostí, naučit se jak zvládat stres a osvobodit se od závislostí. Je to elixír procedur, pohybu a informací. Vřele doporučuji…

V příloze Vám zasílám podrobnější informace ohledně ročního kurzu LIGHT, New Startu, včetně přihlášek. 

Bližší informace se dozvíte na tel. 732 267 771 nebo na emailu info@ippoz.cz, www.zdraviarodina.cz

Těšíme se na Vás

Markéta Sládková

studentka LIGHTU


Sdílet:
Share